Croatia forum, uni 30
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Croatia forum, uni 30

Croatia & Croatia wing forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Pakt o ne napadanju

Go down 
Autor/icaPoruka
Ruski ta
Gost




Pakt o ne napadanju Empty
PostajNaslov: Pakt o ne napadanju   Pakt o ne napadanju Emptysri lis 31, 2007 5:54 pm

Ovako ,receno mi je da ovdje napisem zahtjev pa onda da pocnem.

Moj kolega "jetra sibirske sove" i ja "nokat ruskog tapira" (nemoj te se obazrati na imena - duga prica) smo prije 5 dana osnovali savez a ujedno i krenuli s igrom na orgu. Posto smo vidjeli da ne igramo samo nas dvojica iz Hrvatske ,odlucili smo danas da pitamo vas zelite li imati s nama pakt o ne napadanju ..

Mozda vam se sada cini glupo imati s nama pakt,jer smo slabi i previse s usporedbom na vase igrace,ali to je jedino zato sto smo nedavno krenuli igrati .

O nama: obojica smo iz istoga grada Slavonskog Broda i Ogame smo prvi put zaigrali otprilike prije dvije godine.Dakle iskustva imamo i nismo neki noobovi ako mislite na to.

I jos mislim da bi bilo lijepo i dobro da u ovoliko velikom uniu kao sto je uni30,koji ima cca. 9500 igraca,da se mi Hrvati svi ujednimo (pri tome ne mislim da dijelimo svi isti savez ili tako nesto) i da jednostavno se mozemo osloniti jedni na druge. Jer ovdje ima svakakvih narodnosti i super je sto medu tolikim ljudima ima i nas .

Nadam se da cete razmisliti o ovome prijedlogu,koji je malo podugacak Smile i nadam se naravno pozitivnom i ako je moguce sto brzem odgovoru .

Pozdrav
[Vrh] Go down
CVIK

CVIK


Broj postova : 558
Age : 36
Location : Croatia, ZADAR
Registration date : 21.09.2007

Pakt o ne napadanju Empty
PostajNaslov: Re: Pakt o ne napadanju   Pakt o ne napadanju Emptysri lis 31, 2007 6:05 pm

u ned imamo sastanak saveza pa cemo oko ponoci u ned ovdje napisati sta smo odlucili s vasim prijedlogom
[Vrh] Go down
https://croatia.1forum.biz
Ruski ta
Gost




Pakt o ne napadanju Empty
PostajNaslov: Re: Pakt o ne napadanju   Pakt o ne napadanju Emptysri lis 31, 2007 8:27 pm

ok.cekat cemo Smile

pozdravljam do nedelje
[Vrh] Go down
Jetra si
Gost




Pakt o ne napadanju Empty
PostajNaslov: Re: Pakt o ne napadanju   Pakt o ne napadanju Emptysub stu 03, 2007 2:34 pm

Ja mislim da je ovo jako dobar prijedlog Very Happy

Jer kad postanemo 1 savez svi ce nam htjeti biti prijatelji , zato iskoristite priliku Razz ( sala )Very Happy
[Vrh] Go down
CVIK

CVIK


Broj postova : 558
Age : 36
Location : Croatia, ZADAR
Registration date : 21.09.2007

Pakt o ne napadanju Empty
PostajNaslov: Re: Pakt o ne napadanju   Pakt o ne napadanju Emptysub stu 03, 2007 8:18 pm

Jetra si je napisao/la:
Ja mislim da je ovo jako dobar prijedlog Very Happy

Jer kad postanemo 1 savez svi ce nam htjeti biti prijatelji , zato iskoristite priliku Razz ( sala )Very Happy

cuj ovo je mozda sala ali kao osnivac saveza ne padam na sale sta moj savez smisli tako ce i biti ,...

tko god da je prvi na stat to nas ne muci stoga i da budete prvi to je vas problem a ne nas, mi smo tu da gledamo sta je bolje za nas i kakvi uvijeti nam odgovaraju, ja sam krenio igrati prije par mijeseci i vijali su me i prvi i zadnji na stat ali glavno da me nitko nije uhvatio otkada sam moon dobio stoga mozete vi biti ili prvi ili zadnji meni svejedno meni je vazno da savez profitira
[Vrh] Go down
https://croatia.1forum.biz
Jetra si
Gost




Pakt o ne napadanju Empty
PostajNaslov: Re: Pakt o ne napadanju   Pakt o ne napadanju Emptyned stu 04, 2007 6:29 am

ma prijatelju i meni je svejedno nikad mi nije bilo do statistika vec samo da je savez slozan i da super funkcionira al nemoj ovo krivo shvatit napiso sam da je sala , igram ogame vec 2 god ako ne i vise ako neko igra 1 ili 11 ili 13 unjiu moj nick je inace syco pa me mozda zna ako ne jbg Very Happy nadam se da cete prihvatiti nas prijedlog Wink
[Vrh] Go down
Ruski ta
Gost




Pakt o ne napadanju Empty
PostajNaslov: Re: Pakt o ne napadanju   Pakt o ne napadanju Emptyned stu 04, 2007 1:44 pm

danas je odlucivanje.. sad cemo vidit What a Face
[Vrh] Go down
CVIK

CVIK


Broj postova : 558
Age : 36
Location : Croatia, ZADAR
Registration date : 21.09.2007

Pakt o ne napadanju Empty
PostajNaslov: Re: Pakt o ne napadanju   Pakt o ne napadanju Emptyned stu 04, 2007 6:28 pm

Ruski ta je napisao/la:
danas je odlucivanje.. sad cemo vidit What a Face


poslije 23 h
[Vrh] Go down
https://croatia.1forum.biz
CVIK

CVIK


Broj postova : 558
Age : 36
Location : Croatia, ZADAR
Registration date : 21.09.2007

Pakt o ne napadanju Empty
PostajNaslov: Re: Pakt o ne napadanju   Pakt o ne napadanju Emptypon stu 05, 2007 9:59 am

Sorry decki odbijamo bilo kakve paktove o ne napadanju , mislimo da nam ne trebaju vise nikakvi paktovi i slicno...

Kada ojacate dobrodosli ste onda kod nas ili cemo mozda akademiju osnovati pa ako zelite mozete ju voditi vas dvoje
[Vrh] Go down
https://croatia.1forum.biz
Ruski ta
Gost




Pakt o ne napadanju Empty
PostajNaslov: Re: Pakt o ne napadanju   Pakt o ne napadanju Emptypon stu 05, 2007 11:43 am

da vodimo za nekoga nekakav savez - nema sanse . jbg,ponudili smo se - odbili ste i ok .. sretno vam bilo u daljnoj igri Wink
[Vrh] Go down
CVIK

CVIK


Broj postova : 558
Age : 36
Location : Croatia, ZADAR
Registration date : 21.09.2007

Pakt o ne napadanju Empty
PostajNaslov: Re: Pakt o ne napadanju   Pakt o ne napadanju Emptypon stu 05, 2007 11:53 am

Ruski ta je napisao/la:
da vodimo za nekoga nekakav savez - nema sanse . jbg,ponudili smo se - odbili ste i ok .. sretno vam bilo u daljnoj igri Wink

mi smo vam dali prijedlog kako da budete pod zastitom, a i usput mi nebismo nista gubili jer biste bili nasi clanovi...

dobro razmislite o vodjenju akademije ...
[Vrh] Go down
https://croatia.1forum.biz
Ruski ta
Gost




Pakt o ne napadanju Empty
PostajNaslov: Re: Pakt o ne napadanju   Pakt o ne napadanju Emptypon stu 05, 2007 1:51 pm

1. ovaj prijedlog je bio vise zbog toga sto ste iz hrvatske .Nismo gledali na statistike ni koliko ste jaci . Bilo nam je jednostavno drago sto ima dosta Hrvata ovdje,pa smo mislili da makar mi svi budemo zajedno nekako. ( Pise u mom prvom postu , ne da dijelimo savez nego da si jednostavno dobri budemo)

2. Prijatelj i ja smo ovaj savez osnovali kad smo krenuli igrati . od 0 poena i igrat cemo u njemu dok ne zavrsimo s orgom.Nikad mi u ove 2 godine koliko igramo ogame nije bilo vazno hoce li moj savez biti prvi ili zadnji . samo neka je ekipa dobra.

3. Nebi mogao voditi za nekoga neki deveti savez .Da vodim savez samo zato da budem pod vasom zastitom - nikako. Zao mi je jedino sto niste prihvatili nas prijedlog,al ok - razumijem na neki nacin . previse smo slabi i to je totalno razumljivo . Mozda u buducnosti budemo imali taj pakt ,tko zna Smile

dakle na ovo tvoje sto si rekao da razmislimo mogu ti vec sada sa sigurnosu reci - nismo zainteresirani.

pozz
[Vrh] Go down
CVIK

CVIK


Broj postova : 558
Age : 36
Location : Croatia, ZADAR
Registration date : 21.09.2007

Pakt o ne napadanju Empty
PostajNaslov: Re: Pakt o ne napadanju   Pakt o ne napadanju Emptypon stu 05, 2007 3:57 pm

nema frke , kako vi zelite ... sretno vam u igri
[Vrh] Go down
https://croatia.1forum.biz
Jetra si
Gost




Pakt o ne napadanju Empty
PostajNaslov: Re: Pakt o ne napadanju   Pakt o ne napadanju Emptypon stu 05, 2007 6:15 pm

Sretno vam bilo Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pakt o ne napadanju Empty
PostajNaslov: Re: Pakt o ne napadanju   Pakt o ne napadanju Empty

[Vrh] Go down
 
Pakt o ne napadanju
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Croatia forum, uni 30 :: Vanjski poslovi / Diplomacy :: Predlozite pakt o nenapadanju / NAPs-
Forum(o)Bir: